Nowe biura PwC Service Delivery Center w .KTW II

Nowe biura PwC Service Delivery Center w .KTW II


Nastąpiło wielkie i uroczyste otwarcie nowych powierzchni biurowych, które zagospodaruje PwC Service Delivery Center w .KTW II – nowoczesnym biurowcu w samym centrum Katowic.

Firma wynajęła około 1/4 dostępnej powierzchni budynku, czyli 9 z 31 nadziemnych kondygnacji najwyższego biurowca w regionie. To wspólna inwestycja PwC CEE, PwC UK i PwC Niemcy. Wieża .KTW II to przestrzeń elitarna, przygotowana dla firm i przedsiębiorców ceniących nowoczesność, funkcjonalność i wrażliwość na detale.

„Jesteśmy jedynym z największych pracodawców z sektorze BPO/SSC na Górnym Śląsku. Co roku rozszerzamy zakres swojej działalności, dziś w naszym centrum prawie 1800 specjalistów i ekspertów z biur w Katowicach i Opolu współpracuje z koleżankami i kolegami z około 50 państw z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki (region EMEA). Zapewniamy optymalne i dopasowane do potrzeb warunki pracy, dlatego zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do biura, które wspiera efektywną współpracę i budowanie więzi międzyludzkich”.

– mówił Andrzej Paschek, dyrektor zarządzający PwC SDC w Katowicach.

„Gdy w 2016 roku po raz pierwszy przedstawiliśmy koncepcję biurowców .KTW, spotkaliśmy się z pewnym niedowierzaniem odbiorców i sceptycznym nastawieniem rynku. Tym większym sukcesem był fakt zawarcia umowy najmu z PwC SDC na ponad rok przed uruchomieniem drugiej wieży .KTW. Dzisiaj jesteśmy w wymarzonej przestrzeni do pracy i integracji. Wspólnie znaleźliśmy przepis na biura, do których pracownicy chcą wracać”.

– wyjaśniał Bartłomiej Solik, partner zarządzający w TDJ Estate. Głos zabrał także prezydent miasta Katowice, Marcin Krupa, który powiedział:

„PwC w 2009 roku pomogła zbudować naszą wiarygodność wśród inwestorów i z pewnością była jednym z czynników, który stymulował rozwój sektora nowoczesnych usług biznesowych w naszym mieście. Dzisiaj jesteśmy ważnym ośrodkiem gospodarczym naszego kraju, który może konkurować z innymi europejskimi miastami”.

W uroczystym otwarciu nowych przestrzeni biurowych uczestniczyli: Piotr Nagajczyk, partner PwC w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i prezes zarządu PwC SDC w Katowicach; Rosie Blackham, partner PwC UK i członek zarządu PwC SDC w Katowicach; Andrzej Paschek, dyrektor zarządzający PwC Service Delivery w Katowicach; Marcin Krupa, prezydent miasta Katowice; Bartłomiej Solik, partner zarządzający w TDJ Estate oraz zaproszeni goście.

KTW | PwC

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry