Kocham Katowice 2023

Kocham Katowice 2023

Dziś na 30. piętrze budynku .KTW II. odbyła się konferencja prasowa poświęcona tegorocznej edycji Urodzin Miasta: Kocham Katowice 2023

Wydarzenia | KTW | Strefa Kultury | Miasto Katowice

Organizatorzy zapowiedzieli, że we wrześniu, z okazji 158. jubileuszu miasta, odbędzie się tegoroczna edycja wydarzenia „Kocham Katowice”. Z tej okazji na scenie plenerowej w Strefie Kultury zaproszeni artyści zaprezentują repertuar dedykowany Katowicom.

Podczas birefiengu Prezydent Marcin Krupa przedstawił liderów artystycznych wrześniowego koncertu, którym będzie dwójka muzyków: MROZU oraz Grubson. Zapowiedziano także już udział kilku z zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: Małgorzata Ostrowska, Zalia i Kuba Badach.

„Poprzednie kolaboracje artystów realizujących urodzinowe koncerty wspominamy do dzisiaj, dlatego pozostawiamy formułę i zapraszamy do roli dyrektora artystycznego wyjątkowy duet. Łączymy ze sobą artystów z dwóch zupełnie innych muzycznych światów. Wierzę, że Mrozu i Grubson, wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi, przygotują wyjątkową muzyczną ucztę z okazji 158 urodzin Katowic” – ogłosił prezydent Krupa.

„Mam nadzieję, że znów tłumy katowiczan i gości z całego Śląska przyjedzie do nas do miasta wspólnie świętować kolejną rocznicę urodzin miasta Katowice” – podsumował prezydent.

Koncert Urodzin Miasta „Kocham Katowice” zaplanowano na 9 września w Strefie Kultury. Wstęp na wydarzenie będzie wolny. 

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry