Współpraca

Współpraca

Do współpracy serdecznie zapraszamy nie tylko duże przedsiębiorstwa: jesteśmy otwarci również dla firm z segmentu ŚMP, czyli wszystkich średnich, małych i mikro przedsiębiorstw, które poszukują rzetelnych i pozytywnych sposobów komunikacji biznesowej.
Doceniamy biznesy światowe, krajowe, a także te lokalne, których obecności przekłada się na rozwój i pozytywny wizerunek regionu.
Pisząc na ich temat, staramy się pokazać firmy, instytucje i osobistości, które wykazują inicjatywę i rozwijają się nawet pomimo niesprzyjających warunków gospodarczych.
Piszemy o biznesie dla biznesu: zależy nam na promowaniu i relacjonowaniu przedsięwzięć, których podstawowym założeniem jest rozwój w oparciu o nowoczesne rozwiązania biznesowe i technologiczne.

Europerspektywy Współpraca
gazeta
Europerspektywy Współpraca
gazeta

Patronat

Jako wydawnictwo zawsze w pozytywny sposób staramy się reagować na propozycje patronatów i innych form współpracy. Stoimy na czele wydawnictw, które relacjonują i polecają najważniejsze wydarzenia gospodarcze w regionie. Możemy zagwarantować kompleksową obsługę prasową oraz wysoką jakość merytoryczną i edytorską naszych tekstów.

Dodatkowo firmom i instytucjom oferujemy kompleksową obsługę medialną, która znajdzie swój wyraz w formie ustalonej indywidualnie z każdym klientem. To mogą być fotoreportaże, relacje z wystąpień, kompleksowe wywiady, a także różne formy hybrydowe. W ramach powiązanej dokumentacji fotograficznej oferujemy natomiast pełny serwis zdjęciowy. Każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z redakcją.

Wydanie specjalne

Oprócz wydań regularnych jesteśmy w stanie przygotować także wydanie specjalne, poświęcone jednej tematyce lub konkretnemu wydarzeniu. 

W 2022 roku ukazało się najnowsze wydanie specjalne, którym był kolejny, VIII już numer poświęcony w całości Międzynarodowym Targom Górniczym – wydarzeniu o zasięgu światowym, na którym „Europerspektywy” obecne są jako patronat medialny od pierwszej edycji.

W poprzednich latach przygotowaliśmy również specjalne wydania biuletynu dla Politechniki Śląskiej w Gliwicach czy wydanie poświęcone Instytutowi Chemicznej Przeróbki Węgla. Przygotowaliśmy także numery specjalne poświęcone kobietom w biznesie oraz liderom biznesu. Tematyka takiego wydania może być dowolna: to mogą być wydarzenia jubileuszowe lub fotoreportaże okolicznościowe dla firm, przygotowane zgodnie z życzeniem klienta.

Jako wydawnictwo oferujemy kompleksowe opracowanie publikacji i periodyków dla przedsiębiorstw i instytucji, które podejmują działania marketingowe w celu budowania pozytywnego wizerunku na zewnątrz, wewnętrznej integracji bądź zacieśniania relacji z otoczeniem społecznym. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie i wspólnie z klientem ustalamy najlepsze możliwe rozwiązanie.

Europerspektywy Współpraca
gazeta
Europerspektywy Współpraca
gazeta

Oferta fotograficzna

Zapraszamy do współpracy w zakresie fotografii biznesowej. W siedzibie naszej redakcji znajduje się nowoczesne, profesjonalnie wyposażone studio, które pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół fotografów to profesjonaliści, którzy doradzą w zakresie fotografii wizerunkowej – pomogą także zrealizować konkretną wizję każdego klienta. W ramach fotografii sesyjnej jesteśmy w stanie zaproponować także sesję wizerunkową wykonywaną na miejscu u klienta – w biurze czy na terenie firmy. Mogą to być nie tylko zdjęcia portretowe, ale także np. zdjęcia zakładu czy parku maszynowego.

W zakresie usług fotograficznych możemy również zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę fotograficzną różnych wydarzeń: uroczystych gali, spotkań firmowych, konferencji. Nasze stale powiększające się portfolio mogą Państwo obserwować nie tylko w kolejnych numerach naszego czasopisma, ale także na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.  

Realizujemy również wszelakie usługi filmowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu takie jak filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe itp. Nasze produkcje charakteryzują się pomysłowością oraz ciekawą realizacją. Realizujemy także kompleksowe, profesjonalne fotografowanie i filmowanie dronem z powietrza. Nasi operatorzy posiadają niezbędne uprawnienia, certyfikaty i wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze ujęcia z powietrza i ziemi charakteryzują się jakością zarówno pod względem technicznym, jak i operatorskim.

Scroll to Top
Przewiń do góry