»Kryształowe Serce« dla ludzi i dla biznesu

»Kryształowe Serce« dla ludzi i dla biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu może zrobić wiele dobrego. Potwierdzeniem tej reguły była XXX Gala »Serce za serce«, podczas której wręczono wyróżnienia firmom aktywnie współpracującym z FRK im. prof. Zbigniewa Religi.

PPUH VOIGT Sp. z o.o. | FRK | Pryzmat | Pryzmat Zabrze

W gronie tegorocznych laureatów wyróżnionych jubileuszowym »Kryształowym Sercem« została firma PPUH VOIGT Sp. z o.o. Zabrzańska firma od samego początku istnienia Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi (FRK) w Zabrzu aktywnie z nią współpracuje w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), dokładając swoją cegiełkę do realizacji projektów FRK. Tegoroczne wyróżnienie jest wyrazem wdzięczności za wieloletnie wsparcie i zaangażowanie w rozwój kardiochirurgii. Nagrodę z rąk prezesa Rady Fundacji prof. Andrzeja Karbownika i dyrektora generalnego FRK dr. Jana Sarny odebrała Ludmiła Jama-Voigt – właścicielka firmy PPUH VOIGT Sp. z o.o.

Europerspektywy »Kryształowe Serce« dla ludzi i dla biznesu
Europerspektywy »Kryształowe Serce« dla ludzi i dla biznesu

Założyciele firmy – Ludmiła Jama-Voigt i Klaus Voigt – w prowadzeniu biznesu przykładają wagę do odpowiedzialności społecznej swojej działalności. PPUH VOIGT Sp. z o.o. wspiera różne formy aktywności społecznej, wspomagając m.in. lokalny sport i kulturę.

PPUH VOIGT Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji profesjonalnych środków utrzymania czystości. Produkty sygnowane Marką »VOIGT« są doceniane nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Stosowane są przez profesjonalne firmy sprzątające, a także w hotelach, szpitalach oraz budynkach użyteczności publicznej. Ich jakość jest doceniania, co potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in. Nagroda »The Golden Broom Award 2015«, tytuł »Solidnej Firmy« czy »Laur Konsumenta«.  

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry