Hermes Biznesu 2024 dla Europerspektyw

Hermes Biznesu 2024 dla Europerspektyw

Z radością informujemy, że w tegorocznej edycji „Hermesów Biznesu” otrzymaliśmy nagrodę główną w kategorii „Produkt Medialny”

Wydarzenia | Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa

To wielki zaszczyt dla „Europerspektyw”, szczególnie w tym wyjątkowym roku 2024, kiedy rozpoczynamy nasz 18 rok wydawniczy!

Przez te lata wiele się działo, a my nieustannie się rozwijamy, dostosowując się do współczesnych wymogów i potrzeb biznesu. Jesteśmy dumni z tego, kim jesteśmy i jak daleko zaszliśmy. Przypomnijmy sobie naszą drogę:

„Europerspektywy” są jednym z najdłużej ukazujących się czasopism biznesowych, wydawanych przez prywatnego wydawcę. W sposób nieprzerwany, bez dotacji zewnętrznych, ukazuje się od wiosny 2006 roku.

Z radością informujemy, że w tegorocznej edycji „Hermesów Biznesu” otrzymaliśmy nagrodę główną w kategorii „Produkt Medialny”.

Odbiorcami magazynu są przedstawiciele środowiska biznesowego – prezesi, członkowie rad nadzorczych, właścicieli film, jak i przedstawiciele uczelni wyższych czy izb gospodarczych.

„Europerspektywy” to marka rozpoznawalna na całym Śląsku. W działalności wydawniczej redakcja kieruje się wartościami rzetelności przekazu, staranności w doborze środków komunikacji biznesowej.

„Europerspektywy” są nie tylko źródłem wiedzy, ale również platformą do budowania sieci kontaktów i współpracy biznesowej.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry