invenio QD Sp. z o.o. w Tychach

invenio QD Sp. z o.o. w Tychach

Mimo że główna siedziba invenio w Polsce znajduje się w Tychach, obszar działania firmy znacznie wykracza poza ten teren – oprócz prowadzenia działalności w całym kraju, invenio może pochwalić się doświadczeniem zdobywanym na rynkach europejskich oraz jako grupa w Australii, Nowej Zelandii, Tajlandii czy Chinach

invenio | Pryzmat | Pryzmat Tychy

Intensywne działania biznesowe pozwoliły zbudować silny, zintegrowany podmiot, zdolny nie tylko rozwijać się na wymagającym rynku motoryzacyjnym, ale przede wszystkim posiadający zdecydowaną wizję rozwoju oraz ekspansji w zmieniającym się i dynamicznym otoczeniu biznesowym. Firma cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki swojemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i zaangażowaniu w tworzenie wartości dla klientów, invenio zyskało silną pozycję na rynku i obecnie wspiera nie tylko przedsiębiorców z branży automotive, ale także m.in. tekstylnej, spożywczej, jak i wielu innych gałęzi przemysłu.

Europerspektywy invenio QD Sp. z o.o. w Tychach

Ponad 30-letnie doświadczenie (w Polsce od 1990 roku) oraz posiadane kompetencje i wiedza pozwoliły invenio na wypracowanie narzędzi oraz procedur, nie tylko w zakresie kontroli jakości, ale również w innych obszarach jej działalności. Firma jest obecna na każdym etapie procesu od zamysłu, poprzez projektowanie, aż do gotowego wyrobu. Dzięki szerokiemu spektrum możliwości, zapewnia klientom rzetelnie przeprowadzony proces kontroli, od wejścia komponentu do wyjścia gotowego produktu.

invenio zajmuje się również inżynieryjną obsługą produkcji oraz jej automatyzacją – konstruowaniem i budową maszyn technologicznych oraz wszelkiego rodzaju oprzyrządowania produkcyjnego (sprawdzianów kontrolnych, stanowisk montażowych, narzędzi produkcyjnych, prototypów itp.). Firma posiada w Bielsku-Białej własny park maszynowy z obrabiarkami CNC i konwencjonalnymi, warsztat, spawalnię, wyposażoną w ramię pomiarowe 3D Faro Edge izbę pomiarową wraz ze skanerem 3D oraz własne biuro konstrukcyjne.

Europerspektywy invenio QD Sp. z o.o. w Tychach

Grupa invenio to nie tylko techniczne wsparcie klientów. Na przełomie kilkunastu ostatnich lat, obserwując potrzeby rynku, invenio położyło duży nacisk na rozwój obszaru HR. Dział wsparcia personalnego to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie rekrutacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej oraz szkoleń. W skład grupy kapitałowej w Polsce, oprócz invenio Quality Development i invenio Engineering Solutions, wchodzą także spółki Quality & Human Services oraz IPSUPPORT. Q&HS to eksperci z zakresu rekrutacji oraz zatrudniania pracowników z Polski, jak i spoza Unii Europejskiej (m.in. Ukrainy, Białorusi, Gruzji, a nawet Indii czy Brazylii), specjalizujący się w pracy tymczasowej, legalizacji zatrudnienia, rekrutacjach celowych czy outsourcingu.

Firma IPSUPPORT specjalizuje się w świadczeniu usług przedsiębiorstwom w obszarze procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych poprzez ich outsourcing i pracę tymczasową. Priorytety firmy to zapewnienie bezpieczeństwa, odpowiedzialność, profilaktyka oraz dostarczanie m.in. usług ślusarskich, świadczonych przez wykwalifikowanych ślusarzy narzędziowych. Wszystkie usługi wykonywane przez Grupę invenio świadczone są według najwyższych standardów, zgodnie z normami ISO 9001 (System Zarządzania Jakością), ISO 45001 (System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy) oraz ISO 14001 (System zarządzania środowiskowego).

Europerspektywy invenio QD Sp. z o.o. w Tychach

Warto też zaznaczyć, że invenio jest firmą odpowiedzialną społecznie, która bierze odpowiedzialność za lokalne środowiska, w których stacjonuje, poprzez angażowanie się w inicjatywy kulturalne, sportowe, wsparcie sportu dzieci i młodzieży, a także organizacji charytatywnych. Tylko w Tychach, wśród instytucji, które otrzymały wsparcie znajdują się m.in. dziecięco-młodzieżowe drużyny piłkarskie, zapaśnicze, pływackie, ekstraligowa drużyna hokejowa, Miejskie Centrum Kultury, Muzeum Miejskie, Szlachetna Paczka, Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Dzięki takim działaniom firma pozytywnie wpływa na rozwój regionu i tworzy przyjazne środowisko pracy dla swoich pracowników.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry