Atrion. Naturalna przestrzeń rozwoju dla biznesu

Atrion. Naturalna przestrzeń rozwoju dla biznesu

W tyskiej podstrefie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA można odnaleźć nie tylko zakłady przemysłowe, ale również nowoczesne centrum biznesowe, w którym śląscy przedsiębiorcy mogą wynająć biuro, salę konferencyjną czy szkoleniową, a także zorganizować spotkanie biznesowe

Atrion | Pryzmat | Pryzmat Tychy

Atrion Centrum Biznesowe wyróżnia się ciekawym projektem architektonicznym – nawiązuje do klasycznego modernizmu, a charakterystycznym punktem budynku jest atrium, otoczone galeriami komunikacyjnymi na trzech kondygnacjach.

Europerspektywy Atrion. Naturalna przestrzeń rozwoju dla biznesu

„Dla mnie Atrion to wyjątkowe miejsce” – mówi Gabriela Fortuna, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu. „Jak tylko po raz pierwszy weszłam do budynku, przekonałam się, że wnętrze Centrum robi prawdziwy «efekt wow» ” – dodaje.

W budynku Atrion istnieje ponad 80 wydzielonych powierzchni biurowych, w których pracuje ponad 370 osób. Wokół biurowca znajduje się duże zaplecze parkingowe na ponad 250 aut. Kolejnym atutem miejsca są liczne przeszklenia i świetliki, które zapewniają dostęp do naturalnego światła, a bogata roślinność tworzy zrównoważoną, przyjazną atmosferę.

Europerspektywy Atrion. Naturalna przestrzeń rozwoju dla biznesu
Gabriela Fortuna, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu
Europerspektywy Atrion. Naturalna przestrzeń rozwoju dla biznesu
Danuta Rusin, administrator nieruchomości Atrion

„Atrion powstał z myślą o przedsiębiorcach ceniących sobie nowoczesność, profesjonalizm oraz pracę w spokojnym miejscu, w którym dobrze będą się czuli zarówno pracownicy, jak i partnerzy biznesowi” – podkreśla Danuta Rusin, administrator nieruchomości Atrion.

Niekonwencjonalną usługą, jaką oferuje Centrum Biznesowe Atrion, jest wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych na krótki czas, np. 1 godzinę. Biurowiec dysponuje salami różnej wielkości, a każda z nich wyposażona jest w niezbędne narzędzia multimedialne, wymagane przy prowadzeniu szkoleń, negocjacji czy spotkań biznesowych. W budynku znajduje się także Bistro Atrion – dobre miejsce na organizację biznesowego lunchu, imprezy integracyjnej czy na przerwę w pracy. Każdy może przyjść do Bistro na śniadanie i domowe obiady, menu zmienia się każdego dnia.

Europerspektywy Atrion. Naturalna przestrzeń rozwoju dla biznesu

„Zapraszam wszystkich do korzystania z usług Centrum Biznesowego Atrion – w Tychach nie ma takiego drugiego miejsca. Wyróżnia nas nie tylko wyjątkowe wnętrze, ale także wysoka jakość obsługi i elastyczne podejście do klienta. Przekonajcie się o tym sami” – dodaje Gabriela Fortuna.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry