Meble Arte: Razem możemy więcej

Meble Arte: Razem możemy więcej

Tyski Lider Przedsiębiorczości – wyróżnienie w kategorii „Debiut” za usługi projektowania i produkcji mebli

Meble Arte | Tyski Lider Przedsiębiorczości | Pryzmat | Pryzmat Tychy

inż. Jacek Dziwak – właściciel Meble Arte

Wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz i pasja do tej pracy przerodziły się w biznes. Obecnie jako Meble Arte staramy się sprostać wymaganiom tak dynamicznego rynku, jakim jest przemysł meblarski.

Rozpoczęcie działalności firmy w czasach pandemii było trudne i wymagało dość nietypowych rozwiązań. Nieszablonowość naszego działania polegała na tym, że kilku krajowych producentów połączyło siły. Wymiana know-how i wsparcie merytoryczne sprawiły, że współpracujące ze sobą firmy zyskały elastyczność oraz wzbogaciły się o nową wiedzę i doświadczenia.

Europerspektywy Meble Arte: Razem możemy więcej

Ideą, która przyświecała mi przy tworzeniu firmy Meble Arte było motto „Razem możemy więcej”. W Polsce jest wiele firm, którym do jeszcze większej efektywności pracy brakuje często niewielkiego bodźca. W naszym przypadku było to stworzenie grupy wzajemnie wspierającej się i wymieniającej się doświadczeniem i wiedzą. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie wykonać bardzo złożone technicznie i materiałowo meble, łączyć różne technologie produkcji w oparciu o różne materiały.

Kompleksowość działania to jeden z naszych największych atutów. Mamy do swojej dyspozycji najnowsze parki maszynowe, doświadczonych pracowników i sumę doświadczenia firm należących do zespołu. Jako Meble Arte jesteśmy w stanie wykonać każdą realizacje meblową w kraju, bez względu na wielkość inwestycji. Dla nas design wymaga indywidualnego podejścia do każdego klienta, dlatego uczestniczymy w pracach projektowych od samego początku i pracujemy razem z klientem.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry