13. Europejski Kongres MŚP

13. Europejski Kongres MŚP

Dzisiaj zakończył się 13. Europejski Kongres MŚP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw), zorganizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą

Wydarzenia | RIG | Europejski Kongres MŚP

Przez dwa dni Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach gościło przedsiębiorców i ekspertów z całego świata oraz liczne grono przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, instytucji otoczenia biznesu, świata nauki i kultury. Głównym hasłem Kongresu było „Ready for Change?”.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest największym wydarzeniem dla firm sektora MŚP w Europie. Od roku 2011 jest miejscem pozyskiwania nowej wiedzy, wymiany poglądów, inspiracji i nawiązywania relacji biznesowych.

Tegoroczna edycja kongresu miała osiem wiodących zagadnień:

01 READY FOR CHANGE

02 FIRMA TO LUDZIE

03 START-UPY I INNOWACJE

04 PRAWO I PODATKI

05 FINANSE I INWESTYCJE

06 MARKETING I SPRZEDAŻ

07 SMART CITY DLA BIZNESU

08 GLOBAL BUSINESS MEETING

Kongres skierowany jest do przedsiębiorców reprezentujących sektor MŚP, ale także do wszystkich firm, organizacji i instytucji współpracujących z tym sektorem oraz tworzących warunki jego funkcjonowania i rozwoju. Dlatego uczestnikami Kongresu są przedstawiciele władz państwowych, z Premierem i Ministrami Rządu RP na czele, posłowie do Sejmu, Senatorowie RP, osoby zarządzające instytucjami i agendami rządowymi, czołowi przedstawiciele władz regionalnych, prezydenci miast, najwyższe władze publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, organizacji i stowarzyszeń przedsiębiorców, a także wysokiej rangi przedstawiciele instytucji kultury.

Europerspektywy 13. Europejski Kongres MŚP

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry