15. Charytatywny Bal Karnawałowy FRK

15. Charytatywny Bal Karnawałowy FRK

Prezydent Miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik oraz Dyrektor Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii (FRK) dr Jan Sarna zorganizowali 15. Charytatywny Bal Karnawałowy

Wydarzenia | FRK | Zabrze

Wydarzenie co roku zbiera przyjaciół i sympatyków Fundacji i jest okazją do wsparcia organizacji poprzez udział w aukcjach charytatywnych.

W tym roku zebrani mogli wylicytować m.in. pluszowe symbole Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy dzieła sztuki, wśród których znalazły się obrazy Jana Beauforta, Katarzyny Korus i perełka aukcji – grafika Albrechta Dürera.

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu istnieje od 1991 roku. Powstała z inicjatywy jednego z najbardziej znanych kardiochirurgów i transplantologów w Polsce – prof. Zbigniewa Religi. Jej działalność koncentruje się przede wszystkim na pracach naukowo-badawczych i wdrażaniu do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca.

Tradycyjnie zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi KRS 0000069136.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry