155 wydanie Europerspektyw

155 wydanie Europerspektyw

Prezentujemy 155 wydanie Europerspektyw

Wydarzenia | Biznes 155 | Pryzmat Rybnik | Wydanie elektroniczne


Najnowszy numer 155 dostępny jest pod tym linkiem: 155 wydanie Europerspektyw.

Na okładce wydania 155 znalazła się firma Mokate, z którą przeprowadziliśmy także wywiad numeru. Z dr. Adamem Mokryszem i dr Katarzyną Mokrysz rozmawialiśmy o biznesie… i szachach!

Na pozostałych okładkach odnajdziecie informacje dotyczące V Międzynarodowej Konferencji eco5.zero, obsłudze logistycznej Delta Trans i najnowszej ofercie Katowice Airport.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałami naszych partnerów. W bieżącym wydaniu przeczytacie między innymi o planach rozwojowych Walcowni Blach Batory Sp. z o.o., trzydziestoleciu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA, czy podejściu Pallady do klienta w branży ubezpieczeniowej. Znajdziecie także informacje na temat „zielonej zmiany” w branży TSL w artykule poświęconym firmie Hansped Transport i Spedycja S.K.A. Piszemy o wyróżnieniach – m.in. takich, jak Złota Odznaka Honorowa za zasługi dla Województwa Śląskiego (Łukasiewicz – GIT) przedstawiamy Osobowość Roku (Artur Oleś – BTLA).

W numerze znajdziecie również informacje na temat firmy Inter-Car Silesia Mercedes-Benz, grupach Asten i M-Kwadrat Group, działaniach Ipsupport oraz innowacjach produktowych firmy Bruk. Prezentujemy także materiały dotyczące Izby Pracodawców Recyklingu Opakowań, EMKN2024, TF Silesia oraz spółki Marani, a także jubileuszu 175-lecia Huty Łabędy.

W bieżącym wydaniu możecie Państwo odnaleźć »Pryzmat« o Subregionie Zachodnim województwa śląskiego. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że ten związek gmin i powiatów powstał ponad dekadę wcześniej niż Metropolia GZM, spełniając podobną rolę. W tym dodatku piszemy dużo o Rybniku — największym mieście subregionu. Piszemy o Strategii Rybnika (Rybnik 2030), uczelniach regionu oraz prezentujemy rozmowę z Piotrem Kuczerą, przewodniczącym Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Relacjonujemy również letnie wydarzenia – wszystkie spotkania towarzysko-biznesowe, gale i konferencje, prezentujemy laureatów nagród i odznaczeń – a także się chwalimy (zainteresowani? Zajrzyjcie koniecznie do numeru!) Prócz tego w numerze 155 znajdziecie jak zawsze: materiały eksperckie, felietony, recenzje książek – i wiele więcej!

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Europerspektywy 155 wydanie Europerspektyw
Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry