Kongres POWER LADY

Kongres POWER LADY

W Chorzowie, w Hotelu Diament Arsenal Palace odbył się kongres POWER LADY

Wydarzenia | Hotel Diament Arsenal Palace | POWER LADY | Class Ladies

Wydarzenie zorganizowała Fundacja Class Ladies – sieć biznesowa dedykowana aktywnym zawodowo kobietom. Ideą kongresu było spotkanie kobiet o różnych poglądach, wywodzących się z różnych środowisk.

Kongres został uroczyście zainaugurowany przez Darię Domaradzką-Guzik – Prezes Zarządu Fundacji Class Ladies. Prelekcję otwarcia wygłosiła Joanna Sekuła – Senatorka Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach wydarzenia odbyły się także inne prelekcje oraz wykłady – było także okazją do networkingu i rozmów kuluarowych.

Goście mieli także okazję do uczestnictwa w trzech panelach dyskusyjnych: „Kobieta w Koronie”, Kobieta w organizacji” oraz „Kobieta w biznesie”.

„Kobieta w Koronie” poświęcony został tematowi prowadzenia biznesu w trakcie pandemii COVID-19 – specyfice prowadzenia działalności w tym okresie i doświadczeniach z tym związanych. „Kobieta w organizacji” był okazją do zapoznania się z kobiecą perspektywą zarządzania i organizacji, natomiast „Kobieta w biznesie” dyskusji na temat recepty na sukces i prowadzeniu biznesu – małego i dużego.

Kongres odbył się pod Honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

Partnerami kongresu zostali: KSSE, Miasto Katowice, inSilesia, Powiat Nyski, Manager na obcasach, Dziennik Zachodni, nam!naszemiasto, PTE oddział w Katowicach, RiviGo, RawaInk, Akademia Górnośląska w Katowicach, Żyglicka i wspólnicy, Dotyk dla zdrowia, BC Finanse, Fabryka Porcelany, Winnica Katowice, PolecanyBiznes.pl, Justyna Liber, Bauter, MyWish, Dom Krawca Katowice, Siewna 31 Katowice, eVolution, Flavon.

Jako Europerspektywy mieliśmy okazję być jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry