KSSENON – Akcelerator biznesowy już otwarty!

KSSENON – Akcelerator biznesowy już otwarty!

KSSENON jest unikalnym w skali kraju projektem, który sprzyja rozwojowi firm z sektora MŚP

Wydarzenia | KSSE | KSSENON

KSSENON składa się z 4 obiektów, w których mieszczą się 32 nowoczesne hale (ok. 280-390 m2, każda z własnym z zapleczem biurowym oraz socjalnym). Firmy wynajmujące przestrzeń w KSSENON-ie mogą skorzystać z ulg podatkowych w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

W uroczystości inaugurującej KSSENON uczestniczyli m.in. wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński, wicemarszałek województwa śląskiego Anna Jedynak-Rykała, prezes Zarządu KSSE Janusz Michałek, wiceprezes KSSE Andrzej Zabiegliński, wiceprezes KSSE Rafał Żelazny, zastępca prezesa KSSE Bartłomiej Kowalski, prezydent Żor Waldemar Socha.

Po inauguracji kompleksu odbyło się networkingowe spotkanie Happy Hours & Networking Klastra SA&AM dedykowane kadrze zarządzającej firm i instytucji uczestniczących w Klastrze SA&AM i inwestorów Katowickiej SSE.

Klaster „Silesia Automotive & Advanced Manufacturing” (SA&AM) jest inicjatywą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. realizowaną na rzecz przedsiębiorstw działających w branży motoryzacyjnej oraz zaawansowanych technologii. Wizją Klastra SA&AM jest wykreowanie województwa śląskiego i opolskiego jako środkowoeuropejskiego regionu kompetencji w branży motoryzacyjnej.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry