Nowy Salon BMW Gazda Group

Nowy Salon BMW Gazda Group

21 czerwca w Katowicach odbyło się śniadanie prasowe w związku z otwarciem nowego salonu BMW w portfolio Gazda Group

Wydarzenia | BMW Polska | BMW Gazda Group

Nowoczesny salon BMW Gazda Group jest jednocześnie największym w Europie salonem BMW. Ulokowany został na poprzemysłowych terenach, w zabytkowych budynkach po dawnej kopalni Kleofas, przy ulicy Feliksa Bocheńskiego 66 w Katowicach. Nowy salon łączy najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesność z historią Śląska. Budynek został wkomponowany w infrastrukturę salonu MINI i BMW Motorrad, tworząc w całości kompleks miasteczka BMW. Salon został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami BMW Group, co czyni go jednym z pierwszych na świecie obiektów stworzonych w oparciu o koncepcję Retail.Next.

Poza najnowszą ofertą modeli BMW, na początku 2024 roku obiekt zostanie powiększony o dział sprzedaży samochodów MINI oraz BMW Motorrad.

„Sieć salonów dealerskich BMW w Polsce rozwija się w dynamicznym tempie. Cieszy mnie, że wraz z naszym wieloletnim partnerem, Gazda Group, możemy powitać klientów w jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów BMW w Europie. Prezentuje on przyszłość procesu sprzedaży i zupełnie nową atmosferę salonu. Naszym celem jest zaoferowanie klientom nowych, spersonalizowanych doświadczeń zakupowych, znanych do tej pory jedynie z branży dóbr luksusowych” – mówił Christian Haririan, Dyrektor Generalny BMW Group Polska.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry