Piknik z golfem!

22 kwietnia odbył się piknik z golfem zorganizowany przez Golf Park Mikołów. Spotkanie miało formę zapoznawczą ze światem gry w golfa.

Udostępnij artykuł:

Przeczytaj również

Artykuły z kategorii

Facebook
Twitter
LinkedIn
Scroll to Top
Przewiń do góry