22 kwietnia odbył się piknik z golfem zorganizowany przez Golf Park Mikołów. Spotkanie miało formę zapoznawczą ze światem gry w golfa.





















22 kwietnia odbył się piknik z golfem zorganizowany przez Golf Park Mikołów. Spotkanie miało formę zapoznawczą ze światem gry w golfa.





















Zakończenie wieloletniego procesu modernizacji Uzdrowiska Ustroń oraz kolejna edycja Centralnego Klubu Pacjenta zgromadziły blisko 3 tysiące uczestników z całej Polski.

W Katowicach odbyło się szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, poświęcone realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkanie, zorganizowane przez WFOŚiGW,

American Cars Mania, największy festiwal amerykańskiej motoryzacji w Europie, po raz trzynasty zgromadził tysiące miłośników kultowych pojazdów, muzyki i amerykańskiego