RIG: Gospodarcze Zamknięcie Roku

RIG: Gospodarcze Zamknięcie Roku

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyło się Gospodarcze Zamknięcie Roku, połączone ze świątecznym spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach

Wydarzenia | Katowice | RIG

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. W trakcie spotkania podsumowano mijający rok, a także rozmawiano o planach na najbliższą przyszłość.

W trakcie spotkania powitano nowe firmy, które dołączyły do RIG: Śląski Bank Spółdzielczy „Silesia” w Katowicach, Globiana sp. z.o.o., Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych WIKA Barbara Bronicka-Jaskólska, Dominopack Folia A. Wieczorek Sp. K., Triochem Sp. z o.o., Korzuch Trawka Widera Kancelaria Prawna s.c., Mavika sp. z o.o., followus.pl sp. z o.o., SIM Zagłębie sp. z o.o., Fundacja Kobiety Ukrainy Śląsk, Elżbieta Kamionka.

Gościem specjalnym wydarzenia był Jacek Walkiewicz – psycholog i znany mówca motywacyjny, który przygotował prelekcję pod tytułem “Pełna MOC w czasach zmian”. Na Gospodarczym Zamknięciu Roku wystąpili także:

  • dr Marcin Krupa – Prezydent Katowic,
  • Maciej Malik – Prezes Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości,
  • Sławomir Grzelczak – Prezes Zarządu BIG InfoMonitor S.A., Wiceprezes Zarządu Biura Informacji Kredytowej S.A.

Podczas Gospodarczego Zamknięcia Roku RIG w Katowicach Prezydent Katowic Marcin Krupa uhonorował wybitne firmy uczestniczące w trzeciej edycji Katowickiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy. Odbył się również kiermasz świąteczny zorganizowany przez Fundację Śląskie Anioły, podczas którego można było wesprzeć dzieci z domu dziecka w Katowicach.

Partnerem Specjalnym wydarzenia byli: Województwo Śląskie oraz inSilesia. Partnerami zostali: Miasto Katowice, Metropolia GZM, Platforma Przemysłu Przyszłości, BIK.pl, BIG.pl, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., SAG, WATERPOINT System.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry