RIPH: Śniadanie biznesowe

RIPH: Śniadanie biznesowe

W restauracji Chata Polaka odbyło się kolejne spotkanie z cyklu śniadań biznesowych organizowanych przez Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach.

Wydarzenia | Śląskie | RIPH

Wydarzenie poprowadziła prezes RIPH Agnieszka Szymczyk, która powitała uczestników spotkania i zaprezentowała nowych członków Izby.

W części merytorycznej Rafał Wojewoda z firmy Link Energy Solutions zaprezentował sposoby zastosowania baterii w przemyśle i w OZE.

Następnie przedstawicielki Górnośląska Fundacja Onkologiczna opowiedziały i profilaktyce raka szyjki macicy.

Zapowiedziano również organizację I Gliwickiego Charytatywnego Balu Karnawałowego (10 lutego), z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie pacjentów onkologicznych. Bal jest organizowany pod Honorowym Patronatem Prof. Krzysztofa Składowskiego, dyrektora Instytutu Onkologii z Gliwic, Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej w Gliwicach oraz Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna.

Organizatorami balu są: Regionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Gliwicach, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice, EMT-Systems oraz J&L. Jako Europerspektywy objęliśmy patronat medialny nad wydarzeniem.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry