Silesia Convention Bureau – Silesia Ambasador Day

Silesia Convention Bureau – Silesia Ambasador Day

Wydarzenie zainaugurowało cykl spotkań z regionalnymi ambasadorami kongresów polskich, środowiskiem naukowym i biznesowym oraz przedstawicielami branży spotkań

Wydarzenia | Śląskie

Celem spotkań ma być uhonorowanie dotychczasowych ambasadorów kongresów polskich z naszego regionu, pozyskiwanie kandydatów do tytułu ambasadora oraz docelowo powołanie Lokalnego Klubu Ambasadora.

Program jest realizowany wspólnie przez Polską Organizację Turystyczną (POT) oraz Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP). Służy promowaniu Polski jako miejsca organizacji międzynarodowych kongresów i konferencji.

Program AKP nie byłby możliwy bez współpracy z miejskimi i regionalnymi convention bureau z Polski. Dlatego Silesia Convention Bureau, które od roku działa w ramach Śląskiej Organizacji Turystycznej stara się nawiązać współpracę z regionalnym środowiskiem naukowym i biznesowym w ramach cyklicznych spotkań Silesia Ambasador Day.

Do tej pory ze Śląska 33 osoby odebrały statuetkę ambasadora, głównie związane ze środowiskiem naukowym, ale również biznesowym. Celem Programu AKP jest pozyskiwanie kongresów do Polski oraz udzielanie efektywnej pomocy w przyciąganiu takich imprez do naszego kraju przez Polaków działających w strukturach organizacji międzynarodowych, w tym naukowców i profesjonalistów różnych branż.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry