Spotkanie Śląskiego Klubu Biznesu w siedzibie Eko-Wtór Jakubiec

Spotkanie Śląskiego Klubu Biznesu w siedzibie Eko-Wtór Jakubiec

Śląski Klub Biznesu | Eko-Wtór Jakubiec

Dziś miało miejsce kolejne ciekawe spotkanie Śląskiego Klubu Biznesu, które tym razem odbyło się w formie wizyty studyjnej w firmie Eko-Wtór Jakubiec sp. z o.o. będącej jedną z cenionych członków klubu.

Prezes Kazimierz Jakubiec oraz jego zespół przedstawili interesującą prezentację, której tematem były zagadnienia „Gospodarki odpadami i transportu odpadów. Wymagań prawnych i obowiązków przedsiębiorców na przykładzie Eko-Wtór Jakubiec sp. z o.o.”.

Po jej zakończeniu wszyscy zainteresowani mieli okazję zwiedzić zakład firmy i zobaczyć jak funkcjonuje prężnie rozwijająca się firma rodzinna, która działa już od ponad 20 lat i z powodzeniem prowadzi recykling odpadów.

Co więcej, Eko-Wtór Jakubiec sp. z o.o. aktywnie uczestniczy w wielu ekologicznych akcjach społecznych, dzięki czemu zdobyła tytuł „Firmy Roku 2022 Ziemi Bielskiej”.

Spotkanie było również okazją do wymiany doświadczeń i przedstawienia własnych pomysłów na prowadzenie biznesu. Głos zabrali inni członkowie Śląskiego Klubu Biznesu, którzy mieli możliwość krótkiej prezentacji swojej oferty.

Było to niezwykle cenne doświadczenie i okazja do poszerzenia swoich horyzontów biznesowych.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry