Świąteczna Gala Beskidzkiej Izby Gospodarczej 2023

Świąteczna Gala Beskidzkiej Izby Gospodarczej 2023

W Sali Koncertowej Bielskiej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki odbyła się Świąteczna Gala Beskidzkiej Izby Gospodarczej

Wydarzenia | Beskidzka Izba Gospodarcza

Wydarzenie było okazją do podsumowań mijającego roku.

Gości powitał prezes Beskidzkiej Izby Gospodarczej Maciej Jeleń. Następnie odbył się koncert Big Bandu Bielskiej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki pod dyrekcją Tomasza Janusza.

W następnej części świątecznego spotkania Marta Petka-Zagajewska z Zespołu Analiz Makroekonomicznych PKO Banku Polskiego podsumowała pokrótce rok 2023 i przedstawiła trendy na rok kolejny. Pod koniec części oficjalnej wydarzenia odbyło się losowanie upominków ufundowanych przez Członków Rady Izby.

Coroczna gala izby jest nie tylko okazją do wspólnego świętowania firm członkowskich, ale przede wszystkim stanowi świetną okazję do networkingu. Beskidzka Izba Gospodarcza aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym regionu i wspiera przedsiębiorczość.

Ostatnie lata to szereg zrealizowanych przez Izbę projektów szczególnie tych mających na celu wsparcie dla rozwiązań innowacyjnych, poprawy świadomości wśród przedsiębiorców dla ochrony środowiska naturalnego, zawiązania klastrów w obszarze energetyki, informatyki, promocji regionu i turystyki, aktywnego zwiększenia współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami i uczelniami wyższymi czy oferujących wsparcie merytoryczne i finansowe dla osób zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą na terenie Podbeskidzia.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry