Bioreaktory w walce o czyste powietrze

Bioreaktory w walce o czyste powietrze

W Sali Sejmu Śląskiego odbyła się „VI Międzynarodowa Konferencja – Bioreaktory w walce o czyste powietrze – Innowacje w służbie ochrony powietrza – w aspekcie transformacji energetycznej”

Wydarzenia | Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach | Ekoinwentyka sp. z o.o.

Organizatorami konferencji byli: Ekoinwentyka sp. z o.o., Prezydent Miasta Ruda Śląska, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach i GAPR sp. z o.o.

Konferencję otworzył prof. UCC dr inż. Damian Kasperczyk, prezes Zarządu Ekoinwentyka sp. z o.o.

W Sali Sejmu Śląskiego odbyła się „VI Międzynarodowa Konferencja - Bioreaktory w walce o czyste powietrze - Innowacje w służbie ochrony powietrza - w aspekcie transformacji energetycznej”.

Konferencja była skierowana do firm, przedstawicieli samorządu terytorialnego i instytucji naukowych zainteresowanych najnowszymi wynikami prac badawczo-rozwojowych w zakresie wdrażania innowacji dotyczących ochrony środowiska w tym biooczyszczania powietrza z lotnych związków organicznych (LZO) i odorów (NH3, H2S, merkaptany, itp.)

Tematyka konferencji obejmowała wytwarzanie i magazynowanie zielonej energii, budowę instalacji odnawialnych źródeł energii, zwiększenie efektywności energetycznej i wspieranie rozwiązań w zakresie zapobiegania lub ograniczania emisji zanieczyszczeń związanych z wytwarzaniem energii.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry