Grupa Arche: Inwestycje w Katowicach

Grupa Arche: Inwestycje w Katowicach

Grupa Arche będąca właścicielem 4 000 pokoi hotelowych oraz autorem systemu do inwestowania w zabytki otworzyła swoje biuro regionalne w Fabryce Porcelany w Katowicach

Biznes | Biznes: 156 | Grupa Arche

Wizytówką Grupy Arche jest utworzona na przestrzeni lat kolekcja 19 hoteli, są to zrealizowane obiekty historyczne oraz nowoczesne hotele miejskie. Rewitalizacja obiektów zabytkowych stała się ponadczasową misją firmy. Należą do nich m.in. Zamek Janów Podlaski, Pałac w Łochowie, Hotel Tobaco w Łodzi, Koszary w Górze Kalwarii oraz zdobywające szereg nagród Dwór Uphagena w Gdańsku i Cukrownia w Żninie. W budowie są już 3 następne, tj. Klasztor we Wrocławiu, Metalowiec w Muszynie i Sanatorium w Nałęczowie, a w planach kilkanaście kolejnych.

Europerspektywy Grupa Arche: Inwestycje w Katowicach

Jak mówi Magdalena Sidorowicz, dyrektor sprzedaży inwestycji – z uwagi na stale rosnące zainteresowanie oferowanym modelem inwestowania w zabytki przez mieszkańców południowej Polski, utworzenie oddziału katowickiego było dla nas priorytetowe. Cieszę się, że udało nam się uruchomić biuro w miejscu, którego historyczny charakter doskonale wpisuje się w filozofię naszej firmy.

Katowickie biuro będzie oferować propozycje inwestowania w obiekty historyczne, w których Arche specjalizuje się już od ponad 32 lat. W ofercie oddziału znajdą się także rozwiązania biznesowe dla firm poszukujących miejsc na konferencje w miejscach unikatowych, a także propozycje noclegów biznesowych do wszystkich obiektów należących do grupy.

Widzimy, jak bardzo rozwija się cały obszar aglomeracji śląskiej, dlatego podejmujemy zdecydowane działania, które ułatwią naszym klientom z południowej Polski dostęp do bogatego portfolio naszych hoteli – dodaje Kamil Maciąg dyrektor sprzedaży hoteli Arche.

Europerspektywy Grupa Arche: Inwestycje w Katowicach

Obecnie w województwie śląskim funkcjonują dwa obiekty należące do Grupy Arche. To 4-gwiazdkowy hotel w Częstochowie, a także Siedlisko w miejscowości Piłka. Grupa w 2023 roku zakupiła także Elektrociepłownię Szombierki w Bytomiu, gdzie w ciągu kilku lat ma powstać industrialny kompleks hotelowy.

Regionalne Biuro Sprzedaży Arche w Katowicach

Magdalena Stachoń — Arche Hotele tel. kom. 530 316 603 mstachon@arche.pl

Karol Wieder — Arche Inwestycje tel. kom. 531 341 215 kwieder@arche.pl

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry