Nowości w BMW Frank-Cars Częstochowa

Nowości w BMW Frank-Cars Częstochowa

W salonie BMW Frank-Cars Częstochowa odbyła się wyjątkowa premiera, na której zaprezentowano najnowsze modele BMW z serii M.

BMW Frank-Cars Częstochowa

Modele BMW z serii M to samochody sportowe dostępne dla klientów indywidualnych. BMW M zadebiutowały prawie 50 lat temu, szybko zdobywając uznanie licznych klientów. Potwierdzeniem popularności serii są kolejne modele, z których niektóre uzyskały status ikonicznych, tak jak kultowy BMW M1 czy BMW M5. Samochody BMW serii M łączą w sobie luksus i wyjątkowe osiągi, dzięki rozwiązaniom zaczerpniętym prosto z motorsportu.

Podczas premierowego pokazu w BMW Frank-Cars Częstochowa zaprezentowano pięć samochodów, w tym, po raz pierwszy w historii marki, BMW M3 Touring. Najważniejszym punktem wydarzenia była prezentacja nowego modelu – BMW XM. BMW XM jest pierwszym samochodem bawarskiego koncernu z serii M, który wyposażony został w innowacyjny napęd hybrydowy plug-in. Zainteresowani mogą obejrzeć nowości z serii M, w tym również BMW XM oraz BMW M3 Touring w salonie BMW Frank-Cars Częstochowa, gdzie można umówić się także na jazdę próbną.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry