NOL-Tychy. Skuteczny marketing i satysfakcja klienta

NOL-Tychy. Skuteczny marketing i satysfakcja klienta

Agencja Promocyjno-Reklamowa NOL-TYCHY obecna jest na rynku od 21 lat. To gwarancja doświadczenia i niezawodności, czego potwierdzeniem jest niesłabnące zainteresowanie klientów – Agencja obsługuje duże światowe marki jak i lokalnych przedsiębiorców

NOL-TYCHY | Pryzmat | Pryzmat Tychy

Siłą NOL-TYCHY jest młody i dobrze zgrany zespół składający się z ludzi pełnych pasji i kreatywności, którzy każdego dnia realizują zlecenia w szeroko pojętym zakresie reklamy i marketingu.

Europerspektywy NOL-Tychy. Skuteczny marketing i satysfakcja klienta

Zakres działalności Agencji skupia się na tworzeniu skutecznych i atrakcyjnych dla odbiorcy kampanii reklamach, na różnych formach nośników. Jej oferta może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta: począwszy od druku – wizytówek, ulotek i folderów poprzez plakaty, banery i szyldy, kończąc na witrynach sklepowych i kasetonach świetlnych.

Często wybieraną przez zleceniodawców opcją jest znakowanie gadżetów reklamowych. Specjaliści z NOL-TYCHY są w stanie wykonać takie zamówienie w kilku technologiach: np. w formie trwałego nadruku na przedmiotach lub haftu na odzieży. Agencja znana jest także z reklam w przestrzeni miejskiej na terenie całego kraju począwszy od bilbordów i plakatów na przystankach, poprzez reklamy multimedialne wyświetlane na ekranach reklamowych w mieście, po najskuteczniejszą obecnie reklamę – umieszczaną na autobusach komunikacji miejskiej.

Europerspektywy NOL-Tychy. Skuteczny marketing i satysfakcja klienta

Od początku działalności NOL-TYCHY specjalizuje się także w branży eventowej organizując promocję i reklamę dla kluczowych marek. Agencja przygotowuje stoiska, obsługuje i organizuje imprezy plenerowe. Dostarcza również przeszkolonych pracowników zgodnych z zapotrzebowaniem klienta i rodzajem obsługiwanej imprezy: hostessy, animatorów, promotorów, baristów na animacje, degustacje, samplingi czy pracowników kolportujących ulotki.

Kluczowym do reklamy w NOL-TYCHY jest nieszablonowość i indywidualne podejście do każdego tematu. Agencja wykorzystuje zróżnicowane techniki produkcji, co nie byłoby możliwe bez własnego zaplecza technicznego. Jest to zasługa wewnętrznej polityki firmy stawiającej na ścisłą współpracę z klientem, którego wspiera w kreowaniu jego własnej wizji. Podejście to pozwala wypracować najlepsze i efektywne narzędzia komunikacji – czego owocem jest skuteczna, satysfakcjonująca dla klienta reklama.

Europerspektywy NOL-Tychy. Skuteczny marketing i satysfakcja klienta

Warto wspomnieć, że właściciel marki NOL-TYCHY Michał Kasperczyk na ostatniej Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach otrzymał nagrodę w kategorii „Młode Talenty Rzemiosła” – to oczywiście zasługa wieloletniej pracy całego zgranego zespołu.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry