Śląskie: „Sylwestrowa Moc Przebojów”

Śląskie: „Sylwestrowa Moc Przebojów”

Przed Stadionem Śląskim rozpoczęto budowę sceny, na której odbędzie się sylwestrowy koncert – „Sylwestrowa Moc Przebojów”

Wydarzenia | Śląskie | Stadion Śląski

Gospodarzem wydarzenia będzie województwo śląskie, a partnerem Stadion Śląski. Transmisję koncertu zapewnia natomiast Telewizja Polsat.

Tegoroczna scena stanie w tym samym miejscu, co zeszłoroczna – na Polach Marsowych w Parku Śląskim.

W briefingu dotyczącym imprezy sylwestrowej wziął udział m.in. marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski oraz gwiazda telewizji Krzysztof Ibisz, który będzie jednym z czterech prowadzących „Sylwestrową Moc Przebojów”.

„Czeka na Państwa ponad 20 topowych artystów, najlepsze zespoły i najlepsza muzyka. Ta scena, która się teraz buduje, będzie miała 31,5 m wysokości, 75 m szerokości. To będzie największa z dotychczasowych scen, które stawialiśmy na Polach Marsowych w Parku Śląskim” – mówił Krzysztof Ibisz. „Zegar, który będzie umieszczony na szczycie najwyższej konstrukcji, będzie mieć 6,5 m wysokości. Po raz ósmy czeka nas fenomenalna impreza. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wydarzeniu wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego oraz widzowie Telewizji Polsat wejdą w nowy rok uśmiechnięci”.

W trakcie briefingu na wydarzenie zapraszał również marszałek województwa, Jakub Chełstowski:

„Sylwester na Śląskim, to jak film Kevin sam w domu – jest co roku. Bardzo cieszę się z tej imprezy. W województwie śląskim dużo się dzieje, a ta pozytywna energia zakończy 2023 rok i wejdziemy z impetem w 2024. Stadion Śląski zawsze przynosi wszystkim szczęście. Gorąco zapraszam”.

Gwiazdą wieczoru będzie Matteo Bocelli – syn słynnego włoskiego tenora Andrea Bocellego. Na scenie wystąpią także: Doda, Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Kayah & Bum Bum Orkestar & Fiśbanda, Golec uOrkiestra, Skolim, Feel, Enej, Urszula, Oskar Cyms, Marcin Miller i zespół Boys, Lady Pank, Majka Jeżowska, Tribbs i Kubańczyk.


Koncert rozpocznie się w niedzielę 31 grudnia o godzinie 19:30. Wstęp na imprezę jest wolny.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry