Sukcesja w biznesie – edycja III

Sukcesja w biznesie – edycja III

W czwartek, 23 marca odbyła się konferencja pt. ,,Sukcesja w biznesie – edycja III”

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne | Akademia Górnośląska

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Katowicach w Akademii Górnośląskiej w Katowicach.

Otwarcia konferencji dokonali dr Jerzy Podsiadło – Prezes Zarządu PTE w Katowicach, Członek Prezydium Zarządu PTE i Członek Rady Naukowej PTE w Warszawie oraz Marta Adamczyk – Prorektor ds. organizacji i rozwoju, Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego.

Wśród prelegentów wystąpili m.in. Barbara Rychta (Akademia Górnośląska) z prelekcją nt. „Rola mentoringu w pozyskiwaniu wiedzy przez sukcesora w przedsiębiorstwie rodzinnym”, Barbara Cyganik (MBA, właścicielka „BC Finanse”, Członek Zarządu PTE w Katowicach, Dyrektor Okręgu dla OVB), która wygłosiła prelekcję nt. „Case study Finansowych i Ubezpieczeniowych narzędzi wspierających proces sukcecji” czy Michał Zwyrtek (doradca podatkowy, partner w kancelarii Zwyrtek & Wspólnicy) który razem z Marcinek Frankiem (doradca sukcesyjny, partner w kancelarii Zwyrtek & Wspólnicy) wystąpił z prelekcją nt. „Fundacja rodzinna jako nowe narzędzie do sukcesji”.

Po wysłuchaniu prelekcji zebrani mieli okazję porozmawiać w trakcie panelu dyskusyjnego.

Udostępni artykuł:

Artykuły z kategorii

Scroll to Top
Przewiń do góry